Item No: OLDL4YVY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$3.83



Item No: OLDL4YVY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Single White Gold Color-1.5MM |
You must be logged in to post a review.
$12.61



Item No: OL1S0B083
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Single Gold-White diamond, Single White Gold Color-White diamond, Single Gold-Lvzuan |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.