Item No: OL19KD2B7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$1.58



Item No: OL19KD2B7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.