Item No: OL5MLDI7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Crystal |
| Weight | 18g |
$1.52





Item No: OL5MLDI7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Crystal |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 8992-Gold, 8992-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.