Item No: OLZ4X81A
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 10g |
$0.80





























Item No: OLZ4X81A
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | R, W, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, S, T, U, V, X, Y, Z |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.