Item No: OL1XW2FH5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Fish Tail |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.14



Item No: OL1XW2FH5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Fish Tail |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 12889 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.