Item No: OLIQUH8I
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stone |
| Occasion | Casual, Daily |
| Chain Material | Stone |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
$0.36





Item No: OLIQUH8I
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stone |
| Occasion | Casual, Daily |
| Chain Material | Stone |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Style | Volcanic Rock Black and |
| Color | White |
| Option | White-Barked Pine plus Obsidian |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.