Item No: OL1EJACYH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Leaves, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
$1.65





Item No: OL1EJACYH
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Leaves, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Four-leaf clover necklace/white gold, Clover necklace/yellow gold |
| Size | Copper |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.