Item No: OL4MEJTK
| Metal | 18K Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Gem |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Plated |
| Weight | 5g |


















Reviews
There are no reviews yet.