Item No: OL11P9J3F
| Craft | Beaded, Beaded |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 22g |
Price range: $0.67 through $1.30
















Item No: OL11P9J3F
| Craft | Beaded, Beaded |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Red Agate Bracelet, Frosted Stone Bracelet, Volcanic stone bracelet, 003, 004, 005, Green gold stone bracelet, Amethyst Bracelet, Purple Red Agate Bracelet, 001, 002, 006, Tiger-eye bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.