Item No: OL1CBAYXN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.21



Item No: OL1CBAYXN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.