Item No: OL1DHPYC6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
$0.96














Item No: OL1DHPYC6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Scallop, Starfish, Small Fish, Dolphin, Mixed Pendant, Pearl Fish, Pearl Dolphin, Pearl Starfish, Pearl Scallop, Pearl Shell, Shell |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.