Item No: OL11SQY7Z
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $1.33 through $2.69




























































Item No: OL11SQY7Z
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 14# Silver Geometric Ring (Set of 2), 57# Ring-Small Size, 14# Silver Geometric Ring (Set of 2)., 57# Ring-Small Size., 22# Open Ring-Silver Butterfly, 22# Open Ring-Silver Butterfly., 56# Ring-Medium, 19# Open Ring-Silver Irregular Geometry (2-Piece Set), 56# Ring-Medium., 51# Ring-Gold Plaid (Real Gold Plating), 52# Ring-Silver Plaid (Real Gold Plating), . 51# Ring-Gold Plaid (Real Gold Plating), . 52# Ring-Silver Plaid (Real Gold Plating), 55# Ring-Large Size, 55# Ring-Large Size., 31# Open Ring-Silver Opal Oval, . 31# Open Ring-Silver Opal Oval, 3# Ring-Silver Letter D, 30# Open Ring-Silver Rectangular Double Layer, 44# Open Ring-Silver Geometric Fold, 3# Ring-Silver Letter D., . 30# Open Ring-Silver Rectangular Double Layer, . 44# Open Ring-Silver Geometric Fold, 36# Open Ring-Gold-Style 1, 53# Ring-Silver Handover, 54# Ring-, 10# Ring-Pink Heart-Shaped Zircon, 35# Open Ring-Silver Square, 10# Ring-Pink Heart-Shaped Zircon., . 36# Open Ring-Gold-Style 1, 53# Ring-Silver Handover., 54# Ring-Silver Cross., 60# Ring-Silver Pearl, 35# Open Ring-Silver Square., 60# Ring-Silver Pearl., 25# Silver Clock Ring, 41# Open Ring-Silver Geometric Double Layer, . 41# Open Ring-Silver Geometric Double Layer, 25# Silver Clock Ring., 7# Ring-Silver Double Layers Loving Heart, 13# Open Ring-Silver Zircon, 18# Open Ring-Silver Heart, 27# Open Ring-Silver Letters, 38# Open Ring-Golden Chain, 62# Ring-Silver Pearl Opening, 62# Ring-Silver Pearl Opening., 7# Ring-Silver Double Layers Loving Heart., 13# Open Ring-Silver Zircon., 18# Open Ring-Silver Love., 27# Open Ring-Silver Letters., 38# Open Ring-Golden Chain., 58# Ring-Silver (Two-Piece Set), 58# Ring-Silver (Two-Piece Set)., 63# Ring-Silver Double Layer, 6# Ring-Silver Knot, 63# Ring-Silver Double Layer., 6# Ring-Silver Knot. |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.