Item No: OL1EHYIY6
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Waves |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$0.85






Item No: OL1EHYIY6
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Waves |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Silver Plating, Gold Plating, Rose Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.