Item No: OL1P10GV4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Weight | 6g |
Price range: $2.30 through $3.84













Item No: OL1P10GV4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 2#, 1#, 3#, 4#, 5# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.