Item No: OL1TU1DVM
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 12g |
$1.17























































Item No: OL1TU1DVM
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Egd0055, Egd0058, Robot, Crown, Small Flower, Butterfly, Five-Pointed Star, Rectangular, Candy, Peach Heart, Painting Oil Butterfly, Egd0054, Egd0056, Egd0057, Egd0059, Egd0060, Egd0061, Egd0062 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | Egd0057 White K, Robot White K, Crown White K, Small Flower White K, Butterfly White K, Five-Pointed Star White K, Rectangular White K, Candy White K, Peach Heart White K, Painting Oil Butterfly White K, Egd0054 White K, Egd0055 White K, Egd0056 White K, EGD0057玫瑰金, Egd0058 White K, Egd0059 White K, Egd0060 White K, Egd0061 White K, Egd0062 White K |
You must be logged in to post a review.
Price range: $0.96 through $1.17























































Item No: OL17M311P
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Large, Egd0214 Small, Egd0213 Medium, Small, Small Size, Egd0212 Large, Medium |
| Color | gold, Gold, Rose Gold |
| Option | Egd0214 Small White K, Egd0213 Medium White K, Small White K, EGD0212大号玫瑰金, Egd0212 Large White K, Medium White K, Large White K |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.