Item No: OL2S4NVF
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
Price range: $0.82 through $0.87















Item No: OL2S4NVF
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold + pink, Steel Powder, Steel Red, Steel + Black, Steel White, Steel Lake Blue, Steel Sapphire Blue, Gold + Red, Golden + black, Gold + white, Golden Lake Blue, Gold + Sapphire Blue |
| Size | 17+5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.