Item No: OLYUL13H
| Style | French Style, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon, Starfish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
Price range: $1.56 through $2.02









Item No: OLYUL13H
| Style | French Style, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon, Starfish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Multicolor-Golden Yellow, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.