Item No: OL1734VR6
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Necklace |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 28g |
Price range: $1.24 through $2.48






Item No: OL1734VR6
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Necklace |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Color | Rose Gold, Silver, Gold |
| Size | 42+5CM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.