Item No: OL1BL6OHL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.11 through $1.70













Item No: OL1BL6OHL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Golden Star, Steel Color Star, Steel round, Steel Heart-Shaped, Steel Quadrilateral Ring R0076s, Gold round, Golden Heart Shape, Gold Quadrilateral Ring R0076g, Steel Hexagon, Golden Hexagon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.