Item No: OL1UZJMQA
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | INS Style, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 2g |



















![15-20cm[1172G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-61ae7ce42f19ea32d2a07755cd93a390-300x300.webp)


![15-20cm[BR-1174G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5a28e83611215e98f10edaeafc26927d-300x300.webp)
![15-20cm[BR-1171G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6dcc7716fb78f3281c7034e9f1a96760-300x300.webp)
![15-20cm[BR-1170G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b3e5f75bfdd9fc3be5cfc3ca570b59e7-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.