Item No: OL1D7YBIE
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $0.45 through $0.69















Item No: OL1D7YBIE
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Model | 6MM, 60CM, 50CM, 45CM, 55CM, 8mm, 10MM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.