Item No: OLDYO665
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
$0.99










Item No: OLDYO665
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Colorful 6#, Colorful 7#, Colorful 8#, Colorful 9#, Colorful 10#, Colorful 11#, Colorful 12# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.