Item No: OL1KF3VYJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
Price range: $1.84 through $2.15









Item No: OL1KF3VYJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | E10801-4, E10801-11, E10801-7, E10801-1, E10801-2, E10801-5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.