Item No: OLCA7235
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $1.61 through $5.17
























Item No: OLCA7235
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 1 Bracelet-Micro Inlay-Silver., 37 Golden Open-End Bracelet., 19 Open-Ended Bracelet-Gold Crystal with Diamonds., 23 Bracelet-Rose Gold Full Diamond Knot., 20 Bracelet-Full Diamond Circle Titanium Steel., 1 Opening 8 Bracelet-Green-Rectangular., . 15 Open-Ended Bracelet-Silver Green Diamond-Rectangle, . 16 Open-Ended Bracelet-Silver Green Diamond-Square, 17 Open-Ended Bracelet-Green-Square., Bangle-Green-Rectangular., 15 Open-Ended Bracelet-Silver Green Diamond-Rectangle, 16 Open-Ended Bracelet-Silver Green Diamond-Square, 9 Open-Ended Bracelet-Golden Chain., 10 Bracelet-Gold-Letter D., 11 Bracelet-Gold-Splicing., 12 Bracelet-Gold-Staggered Stitching., 13 Open-Ended Bracelet-Silver Serpentine., 13 Open-Ended Bracelet-Silver Snake, 3 Bracelet-Gold Letter H., 14 Bracelet-Silver Letter H Buckle., 8 Bracelets-Golden Square. |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.