Item No: OL3A3NWU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 34g |
Price range: $2.34 through $2.91





Item No: OL3A3NWU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 34g |
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Option | B Gold (Plated with Real Gold), A Silver (Gold Plated) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.