Item No: OL1JNHQ69
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Metal | 14K Gold |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Business, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 2g |
























Reviews
There are no reviews yet.