Item No: OL5HUY4V
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
$1.56





















Item No: OL5HUY4V
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | JQH0009-GG-1, JQH0009-SS-1, JQH0009-GG-2, JQH0009-SS-2, JQH0009-GG-3, JQH0009-SS-3, JQH0009-GG-4, JQH0009-SS-4, JQH0009-GG-5, JQH0009-SS-5, JQH0009-GG-6, JQH0009-SS-6, JQH0009-GG-7, JQH0009-SS-7, JQH0009-GG-8, JQH0009-SS-8, JQH0009-GG-9, JQH0009-SS-9 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.