Item No: OL7FS8SJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
Price range: $0.67 through $2.03









Item No: OL7FS8SJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Set0216-White Gold Color Necklace, Set0216-Gold Bracelet, Set0216-White Gold Color Bracelet, Set0216-Gold Necklace, Set0216-Golden Suit, Set0216-White Gold Color Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.