Item No: OL64KYSN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose studs |
| Weight | 4g |
$0.23



Item No: OL64KYSN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose studs |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.