Item No: OLLNAB4B
| Style | Nordic Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $1.43 through $2.34







Item No: OLLNAB4B
| Style | Nordic Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | G-TE095, G-TE096, S-TE096, S-TE095 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.