Item No: OLKMB752
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.27 through $1.72







Item No: OLKMB752
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 1#, 2# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.