Item No: OL1B5HAA0
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.43 through $1.17

















































Item No: OL1B5HAA0
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 3#A450 Silver Love Ear Clip, 44#E5645 Silver Cold Wind round Ring Earrings, 39#E5601 Gold Cross Pearl Earrings, E5299 Silver, 4#A579 Gold Gentle Auricular Needle, 17#A1762 Silver Minimalist Bow Earrings, 11#E6052 Silver Exaggerated Ear Ring, A1835 Silver, 6#A803 Silver Full Diamond Butterfly, 24#E6014 Gold Color Zircon Butterfly Earrings, 1#A554 Silver Simple Advanced Ear Clip, 27#E5957 Gold Flash Rhinestone Pearl Earrings, 26#E5935 Silver Pentagram Heart Pearl Earrings, 41#A1911 Silver Minimalistic Water Drops Small Ear Studs, 42#A1909 Silver Iced Blue Gradient Ear Studs, A2115 Gold Best-Seller on Douyin Flower-De-Luce, A2115 Silver Best-Seller on Douyin Flower-De-Luce, 34#A1856 Thick Silver Ribbon Bow Earrings, A1651 Silver, A2184 Silver, 5#A612 Black Elegant Bow, A2137 Silver, E6256 Silver, A1906 Silver, A2277 Silver, 45#E5647 Gold Color Pearl Hearth-Shaped Earrings, E5690 Silver, E6294 Silver, E6294 Gold, 25#E5787 Silver Irregular Ear Clip, 38#E4412 Silver 4.6cm Hot Sale Ear Ring, 9#A1500 Silver Blue Crystal Earrings, 36#A1910 Gold Sweet Petal Pearl Stud Earrings, 13#A1705 Silver Pentagram Heart Single Ear Clip, 29#E6054 Silver Pearl Earrings, E6293 Gold, 7# Al0004 Silver Star Ear Clip, A2227 Auricular Needle, A2227 Ear Clip, 2#A1830 Silver Opal Butterfly Tassel Earrings, 10#E5673 Silver Wheat Ear Clip, 16#A1876 Silver White Bow Pearl Stud Earrings, 12#A1970 Matte Gold Brushed Earrings, 19#E5081 Silver Zircon Planet Earrings, A2218 Silver, 31#E6055 Silver Four-Piece Set Color Zircon Earrings |
| Size | 925 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.