Item No: OL1D9U2P7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal |
| Occasion | Street |
| Classification | Necklace |
| Weight | 36g |
Price range: $1.91 through $3.27













































Item No: OL1D9U2P7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal |
| Occasion | Street |
| Classification | Necklace |
| Weight | 36g |
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Option | Labradorite Sun, Green Aventurine Sun, Amethyst Pearl, White Turquoise Sun, White Turquoise Moon, White Turquoise Pearl, Red Agate Sun, Red Agate Pearl, White Crystal Sun, White Crystal Moon, White Crystal Pearl, Hair Crystal Sun Type, Hair Crystal Moon, Hair Crystal Pearl, Pink Crystal Sun, Pink Crystal Moon, Pink Crystal Pearl, Labradorite Moon, Labradorite Pearl, Green Aventurine Moon, Green Aventurine Pearl, Amethyst Sun, Amethyst Moon, Red Agate Moon, Water Plants Agate Pearl, Strawberry Quartz Sun, Strawberry Quartz Moon, Strawberry Quartz Pearl, Citrine Sun, Citrine Moon, Citrine Pearl, Prehnite Sun, Prehnite Moon, Prehnite Pearl, Lapis Lazuli Sun, Lapis Lazuli Moon, Lapis Lazuli Pearl, Water Plants Agate Sun, Water Plants Agate Moon, Aquamarine Sun, Aquamarine Moon, Aquamarine Pearl |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.