Item No: OL9IGQHU
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
Price range: $2.12 through $2.63





Item No: OL9IGQHU
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Necklace, Bracelets |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.