Item No: OL1BUYVBY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Black Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
$0.53





Item No: OL1BUYVBY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Black Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | silver, black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.