Item No: OL1KTJU75
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
$1.38





Item No: OL1KTJU75
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.