Item No: OLNTE94V
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Three-dimensional |
| Gender | Women |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 14g |


















Reviews
There are no reviews yet.