Item No: OL1DFC5A7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
$0.61





Item No: OL1DFC5A7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | A Pair of Five-Pointed Stars, Love Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.