Item No: OLKSLZ2V
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $0.86 through $1.45






Item No: OLKSLZ2V
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | ADX028-Silver, ADS013-Steel Bracelet, ADX017-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.