Item No: OL1VM03T1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Swirl Pattern |
| Material | natural stone, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
Price range: $0.46 through $3.40


















Item No: OL1VM03T1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Swirl Pattern |
| Material | natural stone, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Picture, Frosted, Synthetic Turquoise, Map, Yellow Tiger, Amazon, Hemp Stone, Red Network, Six Proverbs, Citrine, Domestic Flash, Shoushan stone, Australian Zebra, Imported Snowflake, Riverstones |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.