Item No: OL8991U5
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$3.27









Item No: OL8991U5
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | ZZS2200043A, ZZS2200043B, ZZS2200043C, ZZS220043A, ZZS220043B, ZZS220043C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.