Item No: OLMLRMOT
| Style | Original Design |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Zircon |
| Jewelry Accessory Type | Bracelets |
| Weight | 19g |
Price range: $0.86 through $1.12




































Item No: OLMLRMOT
| Style | Original Design |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Zircon |
| Jewelry Accessory Type | Bracelets |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | 4.0 Platinum Champagne 19cm, 4.0 Platinum White Diamond-17cm, 4.0 Platinum White Diamond-19cm, 4.0 White Stainless Steel, 4.0 Platinum Pink Diamond-17cm, 4.0 Platinum Pink Diamond-19cm, 4.0 Platinum Lvzuan-17cm, 4.0 Platinum Lvzuan-19cm, 4.0 Platinum Ocean Blue-17cm, 4.0 Platinum Ocean Blue-19cm, 4.0 Platinum Blue Diamond-17cm, 4.0 Platinum Blue Diamond-19cm, 4.0 Platinum Rose Diamond-17cm, 4.0 Platinum Rose Diamond-19cm, 4.0 Platinum Black Diamond-17cm, 4.0 Platinum Black Diamond-19cm, 4.0 Platinum Blue Pine-17cm, 4.0 Platinum Blue Pine-19cm, 4.0KC Gold Powder Jade 17cm, 4.0kc Gold Champagne 17cm, 4.0kc Gold Champagne 19cm, 4.0 Platinum Red 19cm, 4.0 Rose Gold Pink Diamond 19cm, 4.0KC Gold Powder Diamond 17cm, 4.0KC Gold Powder Diamond 19cm, 4.0kc Sapphire Blue 17cm, 4.0kc Sapphire Blue 19cm, 4.0kc Sea Blue 17cm, 4.0kc Sea Blue 19cm, 4.0kc Blue Pine 17cm, 4.0kc Blue Pine 19cm, 4.0 Platinum Mixed Color 17cm, 4.0 Platinum Mixed Color 19cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.