Item No: OLESS9ZJ
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$2.21





Item No: OLESS9ZJ
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Multi-Layer Metal C Ear Ring (Thickened Gold Plating), Silver-Multi-Layer Metal C Ear Ring (Thickened Gold Plating) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.