Item No: OLOOST4J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Shiny |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
Price range: $1.12 through $1.74













































Item No: OLOOST4J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Shiny |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 640 Golden Rotating Four-Leaf Clover, 643 Gold Green Heart, 643 Steel Green Heart, 641 Golden Four-Leaf Clover, 641 Steel Four-Leaf Clover, 646 Golden Devil's Eye, 646 Steel Devil's Eye, 647 Gold Pig Nose, 647 Steel Color Pig Nose, 652 Gold Snake Ring, 652 Steel Snake Ring, 654 Golden Butterfly, 654 Steel Butterfly, 657 Gold Double Diamond, 657 Steel Double-Layer Drill, 658 Gold Snake Ring, 658 Steel Snake Ring, 645 Gold Double Four-Leaf Clover Ring, 645 Steel Color Double Four-Leaf Clover Ring, 649 Gold CC Ring, 649 Steel CC Ring, 650 Golden Belt, 650 Steel Color Belt, 644 Golden Twisted Rome, 644 Steel Twisted Rome, 648 Gold Color, 653 Gold Cross Nail Ring, 653 Steel Color Cross Nail Ring, 642 Golden Two-Headed Snake, 642 Steel Two-Headed Snake, 640 Steel Color Rotating Four-Leaf Clover |
| Style | 651, 655, 656, 648 Gold and, 648 Steel, 648 Gold, 648 |
| Color | Gold, Steel Color, White, Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.