Item No: OL5E6XMW
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
Price range: $1.86 through $1.99







Item No: OL5E6XMW
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | Xl00139 |
| Color | Gold |
| Option | Gold, White K, Xl00139 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.