Item No: OL7T3C68
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anxiety Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
$1.64





Item No: OL7T3C68
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anxiety Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.