Item No: OL1HN3EOT
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon, Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Inlay Material | Rhinestones, Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.42 through $4.93












Item No: OL1HN3EOT
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon, Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Inlay Material | Rhinestones, Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | 7# Stainless Steel, 4# Stainless Steel-96063 Steel Color, 6# Stainless Steel-Black, 5# Stainless Steel-Gold, 10#G23 Titanium, 2# Stainless Steel, 11# Water Drop, 8# Stainless Steel, 9# Stainless Steel |
| Size | Thickness 1.2mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.