Item No: OLESGSZN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Holiday, Family Gathering |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 9g |
$7.03














Item No: OLESGSZN
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Holiday, Family Gathering |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Color | RI047-1, RI047-2, RI047-3, RI047-4, RI047-8, RI047-9, RI047-10, RI047-5, RI047-6, RI047-7, RI047-11 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.