Item No: OL12FLGEN
| Style | Casual, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$4.14







Item No: OL12FLGEN
| Style | Casual, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Golden Green Flower, Gold color with blue flower, Silver Blue Flower, Silver Green Flower |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.