Item No: OL1MM5NAM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $2.97 through $3.91







Item No: OL1MM5NAM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | D, B, C, A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.